Верифікований профіль
8
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
24
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора

Продаж будинків (4)

  • Нова Квартира
    55 000 $
    220 $/м²

    Масив Новоселів

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення
    250 / 84 / 22 м²
    3 поверхи
    16 сот
    5 кімнат
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Будинок у Баришівці з великою ділянкою 16,5 соток Якщо ви шукаєте простір, тишу та автономність — цей будинок саме для вас. Будинок розташований у затишному місці, де поєднуються комфорт заміського життя та всі необхідні комунікації для щоденного проживання. Основні характеристики: • Двоповерховий будинок • Простора земельна ділянка — 16,5 соток • Ідеально підходить для сім’ї або заміської резиденції Комунікації та оснащення: • Електрика підключена • Газ у будинку • Власна свердловина — незалежність від центрального водопостачання • Септик • Твердопаливний котел — вигідне та альтернативне джерело опалення Ключові переваги: • Велика територія — можливість облаштувати сад, альтанку, ба...
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    200 000 $
    1 587 $/м²

    Інелли ОгнєвоЇ

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Поліклініка
    126 / 51 / 26 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    4 дні тому
    Продається дуплекс в Центрі Бучі, поруч ТРЦ Авенір . Загальною площею 126.5м2. Кухня -вітальня простора 25.5 м2 та чотири кімнати. Дуплекс має передній дворик відкритого типу розмежований , задній дворик закритого типу . Ворота відкатні . У пішій доступності розважальний ТЦ Авенір, Сільпо, Новус, Макдональдс, школи, садочки (приватні та державні), стадіон. Але локація одночасно знаходиться в тихому та комфортному місці. Матеріали будівництва : Фундамент – монолітний Стрічковий . Коробка будинку – Газоблок Утеплення фасаду – мінеральна вата Фасад – штукатурка із елементами плитки під дерево. Підключені всі центральні комунікації:газ, вода, каналізація, електрика 3-фази, 6 кВт. Покрівл...
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    210 000 $
    1 409 $/м²

    Академіка Ромоданова вул. (Льва Толстого), 35

    БЕЗ КОМІСІЇ Пилипів Потік
    149 / 49 / 8 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2014 рік побудови
    4 дні тому
    Пропонується просторий будинок з ремонтом та гаражем у тихій локації поруч із парком. Перший поверх повністю готовий для проживання та має безбар’єрний доступ — ідеально для людей, які пересуваються на візках. Основні характеристики: Площа будинку — 148,6 м² + гараж Ділянка — 6 соток Кухня — 8,4 м² 2 поверхи, 4 кімнати Планування: 1 поверх (з ремонтом, безбар’єрний): Кухня (укомплектована меблями та технікою) Просторий хол 2 окремі кімнати 2 санвузли 2 поверх (незавершений ремонт): 2 кімнати Можливість облаштувати під свої потреби Комунікації: Газ Опалення — газовий котел Вода — централізована Каналізація — септик Переваги: Перший поверх повністю готовий для життя Безбар’єрне...
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    82 000 $
    683 $/м²

    Івана Франка вул. (Кірова)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    120 / 51 / 9 м²
    2 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    2010 рік побудови
    1 тиж. тому
    Загальна площа: 120 м² Кількість кімнат: 4 Поверховість: 2 поверхи Простора кухня Зручне планування для сім’ї Ділянка: Ідеально під зону відпочинку, терасу або сад Тиха та обжита вулиця Комунікації: Електрика Вода централізована Каналізація (септик) Газ Локація: Поруч ліс та озера Чисте повітря та спокійна атмосфера
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.